Materace termoelastyczne

Materace termoelastyczne

Materace termoelastyczne

Specjalna tkanina materacowa. Nasze materace wykonanujemy  z materiału stworzonych specjalnie w tym celu. Materac posiada wszyty zamek błyskawiczny co ułatwia jego ściągnięcie.

Pianka poliuretanowa (gąbki tapicerskie) o gęstości T30 [30kg/m3]. Charakteryzuje się bardzo dużym stopniem gęstości dlatego (doskonała twardość, bardzo dobra sprężystość) jej największym atutem jest trwałość oraz żywotność.

Pianka VISCO (grubość 5 cm) pianka visco (termoplastycznej) z pewnością spowoduje, że sen i relaks będzie należał do wyjątkowo przyjemnych i komfortowych. Materace z paniki termoplastycznej idealnie sprawdzają się dla osób z problemami z kręgosłupem. Pianka Visco dopasowuje się do kształtu osoby śpiącej dzięki czemu ciężar jest idealnie rozłożony.

Filc wydłuża żywotność materaca. Występują różne twardości filcu w związku z tym jest możliwość wykonania różnej twardości materaca.

Sprężyny kieszeniowe (pocket) (grubość 12 cm). Sprężyny kieszeniowe posiadają poszczególne sprężyny umieszczone w materiałowych woreczkach, które zostały zespolone. Dzięki temu możliwa jest niezależna praca każdego elementu konstrukcji.

Materace termoelastyczne

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5