Opinie

Meble naszej produkcji są już w wielu polskich domach. Cieszymy się, że wzbudzamy zaufanie klientów, a nasz profesjonalizm jest przez Państwa doceniany. Mamy nadzieję, że produkty przez nas wykonywane będą służyły Państwu przez lata.

Oto kilka przykładowych opinii zadowolonych odbiorców:

"Dwuosobowa amerykanka jest wykonana super (solidnie i starannie), zabezpieczenie towaru do wysyłki na najwyższym poziomie (paleta, papier strecz , przypięte pasem do palety ). Przemiły kontakt ze Sprzedawcą – przesympatyczną Panią. Dziękuję za pomoc przy wyborze koloru materiału oraz rodzaju tkanin, za cierpliwość i życzliwość. Realizacja zamówienia super, w terminie. Pełen profesjonalizm Sprzedającego!! Gorąco Polecam!!!"

"Chciałabym bardzo podziękować za udaną transakcję i przemiły kontakt ze Sprzedawcą. Dziękuję również za pomoc przy wyborze koloru materiału oraz rodzaju tkanin, za cierpliwość i życzliwość. Sofa bardzo mi się podoba, jest solidna, starannie wykonana i wygodna a kolory idealnie do siebie pasują. Po całości jest na sprężynach co jest dla mnie ważne. Na czas transportu sofa była bardzo dobrze zabezpieczona i dotarła bez uszkodzeń. Ciesze się, że to właśnie u Państwa zdecydowałam się kupić sofę."

"Dwuosobowa amerykanka wykonana super wykonana , zabezpieczenie towaru do wysyłki na najwyższym poziomie (paleta , papier strecz , przypięte pasem do palety ). Super rozwiązanie systemu nożycowego , jednym ruchem można rozłożyć do spania . Nie zdecydowanym naprawdę polecam , nie będziecie zawiedzeni ! . Trzymajcie tak dalej ,profesjonalizm na najwyższym poziomie !"

"Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Ewentualne problemy rozwiązane błyskawicznie. Warto kupować u tego Sprzedającego :)"