Meble naszej produkcji są już w wielu polskich domach. Cieszymy się, że wzbudzamy zaufanie klientów, a nasz profesjonalizm jest przez Państwa doceniany. Mamy nadzieję, że produkty przez nas wykonywane będą służyły Państwu przez lata.

Oto kilka przykładowych opinii zadowolonych odbiorców:

“Dwuosobowa amerykanka jest wykonana super (solidnie i starannie), zabezpieczenie towaru do wysyłki na najwyższym poziomie (paleta, papier strecz , przypięte pasem do palety ). Przemiły kontakt ze Sprzedawcą – przesympatyczną Panią. Dziękuję za pomoc przy wyborze koloru materiału oraz rodzaju tkanin, za cierpliwość i życzliwość. Realizacja zamówienia super, w terminie. Pełen profesjonalizm Sprzedającego!! Gorąco Polecam!!!”

“Chciałabym bardzo podziękować za udaną transakcję i przemiły kontakt ze Sprzedawcą. Dziękuję również za pomoc przy wyborze koloru materiału oraz rodzaju tkanin, za cierpliwość i życzliwość. Sofa bardzo mi się podoba, jest solidna, starannie wykonana i wygodna a kolory idealnie do siebie pasują. Po całości jest na sprężynach co jest dla mnie ważne. Na czas transportu sofa była bardzo dobrze zabezpieczona i dotarła bez uszkodzeń. Ciesze się, że to właśnie u Państwa zdecydowałam się kupić sofę.”

“Dwuosobowa amerykanka wykonana super wykonana , zabezpieczenie towaru do wysyłki na najwyższym poziomie (paleta , papier strecz , przypięte pasem do palety ). Super rozwiązanie systemu nożycowego , jednym ruchem można rozłożyć do spania . Nie zdecydowanym naprawdę polecam , nie będziecie zawiedzeni ! . Trzymajcie tak dalej ,profesjonalizm na najwyższym poziomie !”

“Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Ewentualne problemy rozwiązane błyskawicznie. Warto kupować u tego Sprzedającego :)”

Aureliusz Kaczmarek
Aureliusz Kaczmarek
18. Marzec, 2022.
Jarosław Kałużny
Jarosław Kałużny
21. Styczeń, 2022.
Beata Buduś
Beata Buduś
7. Grudzień, 2021.
Piękny fotel i świetna jakość. Polecam!
Karolina Klonowska
Karolina Klonowska
15. Listopad, 2021.
Polecam pełen profesjonalizm. Narożnik super
Ela Kluk
Ela Kluk
17. Wrzesień, 2021.
Leszek Pera
Leszek Pera
15. Lipiec, 2021.
Kamil Ścibior
Kamil Ścibior
17. Kwiecień, 2021.
Profesjonalna i kompleksowa obsługa klienta. Polecam!
Beata Mielcarek
Beata Mielcarek
16. Marzec, 2021.
Polecam!
Norbert Brzeziński
Norbert Brzeziński
24. Grudzień, 2020.
Kar Kot
Kar Kot
12. Grudzień, 2020.
Super trwale i do tego funkcjonalne meble